img
ظروف کوشا مناسب تزیین شب یلدا

اگر به دنبال ایده هایی جذاب و شیک برای تزیین سفره شب یلدا هستید، ظروف یکبارمصرف و چندبارمصرف کوشا با تنوعی بی نظیر از انواع محصولات و همچنین رنگ بندی فوق‌العاده امکان هر گونه تزئین و سفره آرایی را میدهد.

جشن یلدا یکی از جشن های زیبا و سنتی ایرانیان است و در آخرین شب پاییز که به اولین روز زمستان منتهی می شود، برگزار خواهد شد؛ در ایران باستان چهار جشن در دی ماه وجود داشت که شامل روز های اول، (شب یلدای کنونی)، هشتم، پانزدهم و بیست و سوم بود که امروزه نخستین روز دیماه را که در واقع طولانی ترین شب سال است را جشن می گیرند.

همچنین خوراکی ها و مواد غذایی که برای تزیین سفره شب یلدا انتخاب می شود نه تنها یک رسم است بلکه دارای نکات تغذیه ای زیادی می باشد و هر یک از این خوراکی ها نماد و سمبل چیزی می باشند.

برای اینکه سفره شب یلدا شما به شکلی زیبا و منحصر به فرد جلوه نماید، ایده های جذاب و متنوع زیادی وجود دارد که بسیاری از آنها نیاز به هزینه چندانی نداشته و فقط لازم است، کمی ذوق و سلیقه داشته باشید؛ با استفاده از ظروف یکبارمصرف و چندبارمصرف کوشا براحتی می توانید انواع میوه آرایی شب یلدا، تزیین میز شب یلدا با گل های طبیعی، تزیین شمع شب یلدا و بسیاری از خلاقیت های دیگر را انجام دهید. با استفاده از ترکیب انواع ظروف یکبارمصرف و چندبارمصرف دسری کوشا به همراه خلاقیت در ترکیب رنگ بندی آنها می توانید شبی به یاد ماندنی برای خود و عزیزانتان فراهم نمایید.